HOŞGELDİNİZ :)

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN "havuclamaydanoz@hotmail.com"ADRESİNE MAIL ATABİLİRSİNİZ..

4 Ocak 2013 Cuma

Âlâ Dergi Blogger Bayanlara Sesleniyor :)Belki de yüzlerce muhteşem yazı yayınladın ama bazen o muhteşem yazıların, fotoğrafların, fikirlerin blog sayfana sıkışıp kaldı gibi hissettiğin zamanlar oldu!
Âlâ Dergi her ay bir blog yazarına pırıl pırıl karşılıklı iki tam sayfa ayırıyor! Peki nasıl?
- Bu haber hakkında blogunda bir şeyler yaz.
- Blogundaki haberin linkini buraya veya Facebook sayfamızdaki duyurunun altına yorum olarak paylaş.
- Hepsi bu kadar!
Eğer bu ay senin blogun seçilirse Âlâ Dergi görsel yönetmenleri seni arayarak Âlâ Dergi’de yayınlanacak sayfanı seninle birlikte tasarlayacaklar! Aslında sen söyleyeceksin onlar senin için tasarlayacaklar diyebiliriz. Gezdiğin yerleri, fikirlerini, stilini, yazılarını istediğin herşeyi sana ait olan o iki sayfaya sığdırabilirsin! Bir anlamda Blog’unun basılı halini onbinlerce Âlâ okuru ile paylaşıyor olacağız.
Hadi hemen görüşlerini kendi blogunda paylaş! Hatta Âlâ hakkında ve bu haber hakkında da bir şeyler yaz ve linkini bizim göreceğimiz yerlerlere yorum olarak bırak! Aslında seni çok sıkı takip ettiğimize emin olabilirsin.
Daha Önce hiç Âlâ Dergi almadım Facebook üzerinden takip ediyordum, blog konu olunca ilgimi çekti :) Dergiyi alıp almamış olmam önemli mi bilmiyorum :)

1 yorum:

  1. Sevigli, Büşra Öztürk, katılımın için teşekkürler. Blog'un Âlâ Dergi editörlerine iletildi. Blog'unun seçilmesi halinde sizinle iletişime geçeceklerdir. Sevgiler,

    www.aladergi.com

    YanıtlaSil